Specjaliści

BeaMed Gabinety Lekarskie to nowe miejsce na mapie zdrowia. Zapraszamy lekarzy oraz specjalistów branż okołomedycznych do współpracy.

lek. Magdalena Jarocka

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytet Medycznego oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.
W swojej pracy wykorzystuje
-toksynę botulinową,
-preparaty autologiczne,
-kwas hialuronowy
-stymulatory.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i sympozjach naukowych.

W medycynie estetycznej zawsze stara się osiągnąć maksymalnie naturalny efekt.

W swoje pracy stawia na jakość i i kondycję skóry.

"Chciałabym wydobywać z pacjentek ich naturalne piękno, nie
przerysowując przy tym ich twarzy"

Z doktor Magdą widzimy się w każdy piątek w godzinach 15- 20

Zapisy przez booksy oraz telefonicznie 797 149 256

https://beamedgabinety.booksy.com
piątki 15:00 - 20:00
797 149 256
+

Lek. Joanna Bulicz

lekarz wykonujący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Joanna Bulicz jest lekarzem wykonującym zabiegi medycyny estetycznej. Ukończyła studiana kierunku lekarskim w murach Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od dzieciństwa uwielbiała zajęcia plastyczne. Po ukończeniu studiów odkryła w sobie pasję, którą jest medycyna estetyczna. Wiąże się ona z nieustannym rozwojem i szlifowaniem umiejętności.

Ukończyła szereg zaawansowanych szkoleń podczas których nabyła umiejętności praktyczne. Nie poprzestając na tym wciąż korzysta z każdej możliwej okazji i stara się doskonalić rękę. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging. W swojej praktyce zajmuje się również trychologią medyczną.

W związku z potrzebą dalszego poszerzania wiedzy rozpoczęła studia podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Zakres wykonywanych przez lek. Joannę zabiegów jest bardzo szeroki. Są to zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, preparatów autologicznych, stymulatorów w tym również kwasu polimlekowego w celu modelowania ciała. W swojej codziennej pracy przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa i aseptyki wykonywanych zabiegów oraz profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Zapraszamy na zabiegi i konsultacje do lek. Joanny w każdą środę w godzinach 15-20.

https://www.znanylekarz.pl/placowki/beamed-centrum-medyczne
https://booksy.com/pl-pl/205663_beamed-mezoterapia-botoks-wolumetria_salon-kosmetyczny_21029_gdynia/staffer/494114#ba_s=bd_1
środy 15:00 - 20:00
+48 797 149 256
+

Lek. Monika Mikulska

endokrynolog

Lek. Monika Mikulska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku z 2007 roku. W 2015 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2019 roku ukończyła specjalizację z zakresu endokrynologii.

W latach 2008-2014 pracowała jako rezydent chorób wewnętrznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Hipertensjologii w Pomorskim Centrum Traumatologii w Gdańsku oraz w Klinice Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

W latach 2017 -2019 zdobywała doświadczenie i kształciła się w ramach specjalizacji z endokrynologii w Klinice Endokrynologii, Chorób Wewnętrznych UCK w Gdańsku.

Lek. Monika Mikulska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, uczestniczy w wielu szkoleniach i zjazdach z zakresu endokrynologii, cały czas podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

W szczególności zajmuję się leczeniem chorób tarczycy, przytarczyc, przysadki i nadnerczy u dorosłych.

Pomaga osobom z nadwagą i otyłością, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Zajmuję się również pacjentami z niepłodnością, PCOS, zaburzeniami miesiączkowania i insulinoopornością, pacjentkami ciężarnymi z zaburzeniami endokrynologicznymi.

Z panią doktor Moniką widzimy się w każdą środę w godzinach 16 - 19.

https://www.znanylekarz.pl/placowki/beamed-centrum-medyczne
środy 16:00 - 19:00
+48 797 149 256
+

Lek. Halina Tubielewicz

neurolog

Lek. Halina Tubielewicz jest specjalistą neurologii z wieloletnim doświadczeniem.

W 1973 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizacje drugiego stopnia w zakresie neurologii, która uzyskała w1978.roku.

W latach 1981 – 1992 objęła stanowisko Ordynatora Oddziału Neurologii Szpitala w Wejherowie.

Wieloletni Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiego zakresu chorób neurologicznych. Konsultuje osoby dorosłe.

Z pani doktor widzimy się w każdy piątek godzina 15- 18.

https://www.znanylekarz.pl/halina-tubielewicz/neurolog/gdynia
piątki 16:00 - 19:00
+48 797 149 256
+

Martyna Wyligała

dietetyk kliniczny

Jest dietetykiem kliniczym oraz psychodietetykiem. Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku dietetyka ze specjalizacją dietetyki klinicznej oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na Wyższej Szkole Bankowej w Gdynii.

Jako dietetyk prowadzi poradnictwo żywieniowe m.in. w zakresie zaburzeń hormonalnych, lipidowych czy układu pokarmowego. Na co dzień pracuję w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku gdzie głównie współpracuję z kobietami ciężarnymi oraz karmiącymi. Również pomaga osobom zmagającym się z zaburzeniami odżywiania.
Stale się rozwija, biorąc udział w dodatkowych szkoleniach doszkalających i konferencjach z zakresu żywienia człowieka oraz psychodietetyki. Tematyka zdrowego odżywiania gości w życiu Martyny od kilku lat, a pasja z roku na rok rośnie.

Na konsultacje z Martyna zapraszamy w każdy wtorek od 16 - 20.

https://www.znanylekarz.pl/placowki/beamed-centrum-medyczne
https://booksy.com/pl-pl/205663_beamed-mezoterapia-botoks-wolumetria_salon-kosmetyczny_21029_gdynia/staffer/494114#ba_s=bd_1
wtorki 16:00 - 20:00
+48 797 149 256
+

Lek. Wioletta Żukowicz

neurolog

Studia medyczne ukończyła w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, z którym też związała swój rozwój naukowy oraz pracę zawodową aż do dziś.
Obecnie kończy pracę doktorską oraz prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego. Jako lekarz klinicysta na co dzień pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, gdzie współpracuje z doświadczonym zespołem lekarzy i stale poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności.
W szczególności specjalizuje się w udarze mózgu i stwardnieniu rozsianym. W zakresie swoich zainteresowań znajdują się także m.in. bóle głowy, zawroty głowy, bóle kręgosłupa, neuropatie, padaczka. Zakres swoich kompetencji w chwili obecnej dodatkowo poszerza o leczenie toksyną botulinową.
Z całą pewnością pacjenci mogą liczyć na moją rzetelność i zaangażowanie w proces diagnostyczno-leczniczy.

https://www.znanylekarz.pl/wioletta-zukowicz/neurolog/gdansk
środy 16:00 - 19:00
663 525 848
+

Sandra Grzenkowicz

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.
Doświadczenie w kosmetologii zdobywała u najlepszych trójmiejskich dermatologów (dr. Igor Michaiłowski – Clinica Dermatologica oraz dr. Anna Butowska)
Specjalizuje się w terapiach skór problematycznych oraz zabiegach pielęgnacyjnych. Jest zdania, że wnikliwa konsultacja poprzedzająca zabieg to nieodłączny element każdej wizyty w gabinecie.
W BeaMed- Gabinety Lekarskie Gdynia Redłowo kosmetolog Sandra przeprowadzać będzie we współpracy z lekarzem dermatologiem następujące zabiegi:
* zabiegi terapeutyczne PCA SKIN (PCA Skin Polska)
* terapie dla skór problematycznych
* peelingi chemiczne
* zabiegi bankietowe
* zabiegi oczyszczające
* zabiegi anti- aging

https://booksy.com/pl-pl/205663_beamed-gabinety-mezoterapia-peelingi-kobido_salon-kosmetyczny_21029_gdynia
wtorki 18-21 / czwartki 18-21 / soboty 9-16
669 159 633
+
odezwij się
BeaMed Gabinety Lekarskie zlokalizowane są w Gdyni przy ul. Legionów 116, znajdują się na nowoczesnej i prestiżowej inwestycji – Alvarium w dzielnicy Gdynia Radłowo. Usytuowane między aleją Zwycięstwa i ulicą Legionów (dojazd z obu stron).
© 2024 | BeaMed Beata Tubielewicz
phone-handsetcalendar-fullcross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram