Specjaliści

BeaMed Gabinety Lekarskie to nowe miejsce na mapie zdrowia. Zapraszamy lekarzy oraz specjalistów branż okołomedycznych do współpracy.

Lek. Justyna Sowińska

dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przygodę z dermatologią rozpoczęła w szczecińskiej Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Szpitala Klinicznego PUM, dalej specjalizację kontynuowała w Gdańsku, w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Copernicus. W 2019 r. ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Szczególnym zainteresowaniem jest dermatoonkologia. Jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Dermoskopowego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Trichoskopowego. Wiedzę pozyskiwaną na licznych kongresach stara się jak najlepiej wykorzystywać w codziennej praktyce lekarskiej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów, paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Wykonuje ponadto zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Przeprowadza dermoskopową ocenę zmian skórnych. Przyjmuje zarówno dorosłych, jak i młodszych pacjentów.

https://www.znanylekarz.pl/justyna-sowinska/dermatolog-wenerolog-lekarz-medycyny-estetycznej/gdynia
Środa godz. 15- 20
786 804 801
+

Lek. Wioletta Żukowicz

neurolog

Studia medyczne ukończyła w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, z którym też związała swój rozwój naukowy oraz pracę zawodową aż do dziś.
Obecnie kończy pracę doktorską oraz prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego. Jako lekarz klinicysta na co dzień pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, gdzie współpracuje z doświadczonym zespołem lekarzy i stale poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności.
W szczególności specjalizuje się w udarze mózgu i stwardnieniu rozsianym. W zakresie swoich zainteresowań znajdują się także m.in. bóle głowy, zawroty głowy, bóle kręgosłupa, neuropatie, padaczka. Zakres swoich kompetencji w chwili obecnej dodatkowo poszerza o leczenie toksyną botulinową.
Z całą pewnością pacjenci mogą liczyć na moją rzetelność i zaangażowanie w proces diagnostyczno-leczniczy.

https://www.znanylekarz.pl/wioletta-zukowicz/neurolog/gdansk
Środa godz. 16-19
663 525 848
+

Sandra Grzenkowicz

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.
Doświadczenie w kosmetologii zdobywała u najlepszych trójmiejskich dermatologów (dr. Igor Michaiłowski – Clinica Dermatologica oraz dr. Anna Butowska)
Specjalizuje się w terapiach skór problematycznych oraz zabiegach pielęgnacyjnych. Jest zdania, że wnikliwa konsultacja poprzedzająca zabieg to nieodłączny element każdej wizyty w gabinecie.
W BeaMed- Gabinety Lekarskie Gdynia Redłowo kosmetolog Sandra przeprowadzać będzie we współpracy z lekarzem dermatologiem następujące zabiegi:
* zabiegi terapeutyczne PCA SKIN (PCA Skin Polska)
* terapie dla skór problematycznych
* peelingi chemiczne
* zabiegi bankietowe
* zabiegi oczyszczające
* zabiegi anti- aging

https://booksy.com/pl-pl/205663_beamed-gabinety-mezoterapia-peelingi-kobido_salon-kosmetyczny_21029_gdynia
wtorki 18-21 / czwartki 18-21 / soboty 9-16
669 159 633
+

Mgr Dominika Koszałka

neurologopeda

Z wykształcenia jest neurologopedą oraz pedagogiem; absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni na kierunku "Pedagogika wczesnoszkolna oraz wychowanie przedszkolne", Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie na kierunku "Logopedia" i Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku "Neurologopedia". Doświadczenie zdobywała przedszkolach, w szkole podstawowej oraz prywatnym gabinecie.

Zakres usług:
- konsultacje logopedyczne/neurologopedyczne
- wczesna interwencja logopedyczna
- ocena wędzidełek
- profilaktyka logopedyczna
- terapia logopedyczna / neurologopedyczna
- wczesne wspomaganie rozwoju
- terapia opóźnionego rozwoju mowy
- masaż logopedyczny

https://www.znanylekarz.pl/dominika-koszalka/logopeda/gdynia
Środa godz. 14-20
511 854 586
+

Lek. Kamila Poborca

dermatolog

Absolwentka Białostockiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem. Kolejne stadia kariery i doświadczenia zdobywała w Gdańskim Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym by dalej z jednym z najwyższych wyników Lekarskiego Egzaminu Państwowego rozpocząć specjalizację z Dermatologii w Szpitalu Klinicznym w Szczecinie w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych (obecnie w Policach). Od początku swojej kariery zawodowej prowadzi zajęcia ze studentami w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w języku polskim i angielskim i pracuje na stanowisku asystenta w Pomorskim Uniwersytetcie Medycznym. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego . Promuje holistyczne podejście do zdrowia, a szczególnie do chorób skórnych i autoimmunologicznych oraz ich związku z dietą i stylem życia. Uczestniczy aktywnie w licznych zjazdach, konferencjach i sympozjach z dermatologii. Autorka wystąpień w dziedzinie dermatologii w kraju. Uczestniczka licznych kursów w zakresie dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej; m.in. na temat zastosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej,stymulatorów tkanowych ,osocza oraz nici PDO.

https://www.znanylekarz.pl/kamila-poborca/dermatolog-wenerolog-lekarze-wykonujacy-zabiegi-medycyny-estetycznej/suchy-dwor
Środa godz. 14- 20
506 180 071
+

Magdalena Robakowska

psychodietetyk

Jest psychodietetykiem- dietetykiem, specjalistą ds. dietoterapii, doradcą dietetycznym. Rozmawia, słucha, wspiera, edukuję. Pomaga w zmianach żywieniowych indywidualnych jak i rodzinnych, powoli i stopniowo, bez stresu i nacisku.
Podczas konsultacji psychodietetycznych kieruje się holistycznym podejściem, które oparte jest na zrozumieniu, że zdrowie i dobrostan człowieka są wynikiem równowagi między jego ciałem, umysłem i duchem.

Wtorek godz. 16-19
570 968 147
+
odezwij się
BeaMed Gabinety Lekarskie zlokalizowane są w Gdyni przy ul. Legionów 116, znajdują się na nowoczesnej i prestiżowej inwestycji – Alvarium w dzielnicy Gdynia Radłowo. Usytuowane między aleją Zwycięstwa i ulicą Legionów (dojazd z obu stron).
© 2023 | BeaMed
phone-handsetcalendar-fullcross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram