Bądźmy w kontakcie  Zadzwoń
  Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły.
  Napisz
  Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.
  Odwiedź Nas
  Gabinety znajdują się na nowoczesnej i prestiżowej inwestycji – Alvarium w dzielnicy Gdynia Radłowo między aleją Zwycięstwa i ulicą Legionów (dojazd z obu stron).
  FAQ

  Zdrowie ma nowy adres

  Oferujemy wynajem nowoczesnych gabinetów lekarskich wraz z ich kompleksową obsługą, dedykowany lekarzom oraz specjalistom branż pokrewnych.
  Jaki jest koszt wynajmu gabinetu?
  BeaMed oferuje wynajem gabinetów lekarzom oraz specjalistom branż pokrewnych w systemie godzinowym, minimalne pakiety miesięczne zaczynają się już od 300 zł za miesiąc. Pakiety są elastyczne, dostosowane do potrzeb lekarzy, opłaty pobierane wyłącznie za czas spędzony w gabinecie.
  Czy w pakiecie wliczona jest obsługa?
  BeaMed oferuje wynajem nowoczesnych gabinetów lekarskich wraz z ich kompleksową obsługą, dedykowany lekarzom oraz specjalistom branż pokrewnych.
  Jak duża jest klinika?
  BeaMed Gabinety Lekarskie to klinika, którą tworzą 4 samodzielne gabinety lekarskie, recepcja z poczekalnią, toaleta dla pacjentów, pomieszczenie socjalne wraz z toaletą dla pracowników, szatnia, pomieszczenie MOP wraz z miejscem na odpady medyczne.
  Co jest w pobliżu?
  BeaMed Gabinety Lekarskie położone są w bezpośrednim otoczeniu placówek medycznych: Szpitala Morskiego im. PCK oraz Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej.
  © 2024 | BeaMed Beata Tubielewicz
  envelopephone-handsetmap-marker
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram